Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid

od Kč 999.900
Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid

Hybrid
190-240 K
2 - 2,1 (l/100km)
5
46 - 45 (g/km)
Automatická

Detaily

Přehled

PROŽIJTE BUDOUCNOST SVOBODNĚ

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid následuje cestu elektrifikace bez nutnosti kompromisu ve svých legendárních vlastnostech. Evoluce kompaktního SUV značky Jeep® představuje rovnováhu mezi nezaměnitelnou dokonalostí tradičního pohonu všech kol a vysoce výkonným elektropohonem. Nabízí řešení mobility, které sníží emise a umocní zážitek z jízdy.

Máte zájem o tento vůz?

Design a komfort

PŘÍSLUŠENSTVÍ – WALLBOX

Toužíte po pohodlném domácím dobíjení? Objevte stanici Wallbox a další specializované příslušenství pro vaše plug-in hybridní SUV, které vám umožní dobíjet svůj Jeep® Compass 4xe doma. Můžete tak výrazně zkrátit čas potřebný pro dobíjení, díky čemuž můžete vyrazit ven dříve a začít své další dobrodružství.

SNADNÉ DOBÍJENÍ

Bude snadné udržet váš Jeep® Compass 4xe pod napětím a připravený na jakoukoli silnici za všech okolností. Stačí jen připojit. Systém 4xe vám vždy zaručí minimální úroveň nabití baterie, abyste si mohli užít svá dobrodružství bez starostí.

8.4” OBRAZOVKA

8,4" obrazovka vám umožní přístup k informacím o modelu Jeep® Compass 4xe. Díky aplikaci My Uconnect™ budete moci připojit své SUV k chytrému telefonu. Připojeno k vašemu vozu, připojeno k vašemu světu.

HYBRIDNÍ VOLIČ

Nový volič hybridního režimu vám umožní přizpůsobit si svůj zážitek z jízdy. Svou jízdu v Jeep® Compass 4xe posunute na novou úroveň, a to díky výběru mezi třemi různými režimy - Hybrid, Electric a e-Save.

Máte zájem o tento vůz?

Schopnost a bezpečnost

POSUŇTE SVÉ LIMITY

Být nejlepší v tom co děláte nestačí těm, kteří hledají nové výzvy a dobrodružství. Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid posouvá laťku výkonu výš, a to prostřednictvím kombinovaného výkonu 240 k, který umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 7 sekund. Nejvyšší rychlost v ryze elektrickém režimu dosahuje 130 km/h a v hybridním režimu 200 km/h.

TICHO, TO JE JEEP® COMPASS 4xe

Připravte se na nový zážitek z jízdy ve městě. Plně elektrický režim nabízí: až 50 km v ryze elektrickém režimu, nulové emise oxidů uhlíku a zážitek z jízdy v naprostém tichu.

JEEP®, VÝKON MÁME V DNA

Výkon našel novou podobu. Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid SUV je vybaven baterií s kapacitou 11 kWh, kterou lze dobíjet prostřednictvím originálního Wallbox, dobíjecího kabelu, a nebo během jízdy díky inovativním systémům, jakými jsou regenerativní brzdění nebo funkce eCoasting a eCharge.

Máte zájem o tento vůz?

Přehled

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid

Konfigurovat
Sestavte si svůj Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy