Národní

Již 40 let je Ducato lídrem v segmentu užitkových vozidel. Spolehlivost, flexibilita a široká řada více než 3000 možných konfigurací vám nabízí neomezené možnosti.

Nyní přichází ve své modernizované podobě - s modernějším vzhledem, novými asistenčními systémy, novými praktickými doplňky a úspornějšími motory.

Ducato pro přepravu zboží bylo navrženo tak, aby splnilo všechna vaše očekávání: je univerzální, nabízí 3 rozvory, 4 délky a 3 výšky střech s nejvyšší technicky přípustnou hmotností 3000 - 3500 kg. Při vaší práci je nepostradatelným společníkem, který vám poskytne nákladový prostor s objemem 8 - 17 m3 a délkou až 4 m. Víceúčelové verze Ducato určené pro přestavby jsou skutečně všestranné. Nabízejí bohatý výběr verzí, zahrnující podvozek s kabinou nebo dvoukabinou, ve 4 rozvorech a 5 délkách, pro jakoukoliv specializovanou nástavbu. Navíc se Ducatu daří i na poli obytných vozů, tři ze čtyř prodaných obytných vozidel v Evropě jsou postaveny právě na základech tohoto Fiatu.

Ducato Vám nabízí úsporné naftové motory s objemem 2.2 litru a s výkonem až 180 koní. Na výběr s manuální nebo s 9-stupňovou automatickou převodovkou.

Více informací u nejbližšího prodejce FIAT PROFESSIONAL.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Kombinovaná spotřeba 6,8-10,8 l/100 km, emise CO2: 179-295 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Tato nabídka je platná až do odvolání. Pro bližší informace o cenách prosím kontaktujte kteréhokoliv autorizovaného prodejce značky Fiat. Na všechny vozy se vztahuje základní 2letá záruka. Bližší informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v Záruční a servisní knížce nebo se můžete informovat u svého prodejce. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo všechny zde uvedené údaje kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.