Národní

Giulia Veloce od 1 194 000 Kč s DPH*

Stelvio Veloce od 1 347 000 Kč s DPH*

Se špičkovou výbavou a zárukou 5 let.

ALFA ROMEO GIULIA A STELVIO VELOCE

Giulia Veloce od 1 194 000 Kč s DPH*
Stelvio Veloce od 1 347 000 Kč s DPH*

Se špičkovou výbavou a zárukou 5 let.  

Prémiová výbava obsahuje
• Adaptivní bi-xenonové světlomety 35 W
• 20" slitinové disky kol na Stelvio
• 19" slitinové disky kol na Giulia
• Elektricky nastavitelná sportovní kožená sedadla v 6 směrech
• Vyhřívaná sedadla a volant
• 8,8'' dotykový displej na středové konzole
• Sportovní prvky interiéru v hliníkovém provedení s 5letou zárukou

Špičkové bezpečnostní systémy pro vaši bezpečnost
Alfa Romeo Stelvio zcela mění koncept jízdní dynamiky ve své kategorii. Je to SUV se všemi charakteristikami typickými pro sedan, nyní navíc vybaven prvky systémů autonomního řízení, jako jsou adaptivní tempomat and asistenční systém pro jízdu v koloně. To protože dokonalá krása v sobě má i chytrá řešení.

Interiéry prémiové kvality
Design a perfektní řemeslné zpracování v kombinaci s nejnovějšími technologiemi, taková je zcela nová středová konzole. Každý její prvek byl navržen tak, aby zaručoval maximální efektivitu a funkčnost jak pro řidiče, tak i pro spolujezdce bez toho, aby byl jakkoli ovlivněn luxus a pohodlí.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

* Nabídka na Alfa Romeo Giulia Veloce a Stelvio Veloce platí do odvolání. Alfa Romeo Giulia - Kombinovaná spotřeba 4,8-7,4 l / 100 km, emise CO2 127-169 g / km. Alfa Romeo Stelvio - Kombinovaná spotřeba 5,5 - 11,8 l / 100 km, emise CO2 143 - 267 g / km (WLTP). Na uvedené verze vozů poskytuje Alfa Romeo svým zákazníkům zákonnou dvouletou záruku a dodatečné 3 roky rozšířené záruky (100.000 km) na hnací ústrojí vozidla. Během základní dvouleté záruky není nijak omezen počet najetých kilometrů a navíc je 24 hodin denně v celé Evropě k dispozici speciální asistenční služba. Pro bližší informace o cenách, specifikacích a podmínkách akční nabídky se obraťte na vašeho autorizovaného prodejce značky Alfa Romeo. Informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v záruční a servisní knížce. Uvedené informace a skutečnosti mají výhradně informativní charakter. Použité fotografie jsou jen ilustrativní. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění. Podrobné informace u autorizovaných prodejců značky Alfa Romeo.