Národní

Nový operativní leasing Stelvio od 13.099 Kč/měsíc

NOVÁ ALFA ROMEO STELVIO BUSINESS

NECHTE SE VÉST KRÁSOU

Radost z jízdy, všestrannost a pohodlí. Nyní s ještě větší dávkou moderních technologií.

NOVÝ OPERATIVNÍ LEASING STELVIO OD 13.099 Kč/MĚSÍC*

PRÉMIOVÁ VÝBAVA OBSAHUJE

  • Adaptivní bi-xenonové světlomety 35 W

  • Dvouzónová automatická klimatizace

  • 18" Luxury - slitinové disky kol

  • 8,8" dotykový displej na středové konzole 

  • Adaptivní tempomat s automatickým udržováním vzdálenosti

  • Zrcadlení chytrého telefonuŠPIČKOVÉ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY PRO VAŠI BEZPEČNOST

Alfa Romeo Stelvio zcela mění koncept jízdní dynamiky ve své kategorii. Je to SUV se všemi charakteristikami typickými pro sedan, nyní navíc vybaven prvky systémů autonomního řízení, jako jsou adaptivní tempomat and asistenční systém pro jízdu v koloně. To protože dokonalá krása v sobě má i chytrá řešení.

 
INTERIÉRY PRÉMIOVÉ KVALITY


Design a perfektní řemeslné zpracování v kombinaci s nejnovějšími technologiemi, taková je zcela nová středová konzole. Každý její prvek byl navržen tak, aby zaručoval maximální efektivitu a funkčnost jak pro řidiče, tak i pro spolujezdce bez toho, aby byl jakkoli ovlivněn luxus a pohodlí.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vozidlo Alfa Romeo STELVIO 2.0 GME Benzin AWD s výkonem 200k, 8 stupňovou automatickou převodovkou, ve výbavě Business, za podmínek 0% akontace. Doba operativního leasingu je 36 měsíců s nájezdem 25 000 km / rok a celkovou měsíční splátkou 15 850 Kč včetně DPH. Splátka je včetně povinného a havarijního pojištění a pojištění GAP. Nabídka je platná do 31.10.2020. Služba je nabízena prostřednictvím Unicredit Fleet Management, s.r.o. Pro bližší informace kontaktujte jakéhokoliv autorizovaného prodejce značky Alfa Romeo nebo navštivte www.alfaromeo.cz. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nepovažují se za součást návrhu smlouvy. Alfa Romeo Stelvio MY20 - Kombinovaná spotřeba 5,2 - 7,0 (l / 100 km), emise CO2 138 - 160 (g / km). Použité fotografie jsou pouze ilustrativní. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo na změny všech uvedených údajů bez předchozího upozornění.